img1

Zapisy na Egzamin A2

Wypełnij formularz, aby zapisać się na egzamin na uzyskanie europejskiego certyfikatu kompetencji pilota w kategorii otwartej A2.
Nie jest to jeszcze egzamin.

Po zapisaniu się otrzymasz informacje o możliwych terminach, będziesz mógł wybrać termin lub uzgodnić indywidualny termin.

Twoje dane w tym: adres e-mail, nr operatora i nr pilota służą zapisaniu na kurs i przekazaniu tych informacji do Urzędu Lotnictwa Cywilnego RP. Chronimy Twoje dane i nie przekazujemy ich żadnym innym podmiotom.

informacje o formularzu: jesteś na stronie 1 z 4 %
Posiadane uprawnienia
Czy posiadasz uprawnienia A1/A3 ?Są to uprawnienia, które możesz otrzymać darmowo po zarejestrowaniu się na stronie drony.ulc.gov.pl i zdaniu tam darmowego egzaminu.
Czy posiadasz uprawnienia A2 ?Są to uprawnienia, do których materiał teoretyczny znajduje się na stronach ULC, a egzamin możesz zdać u nas.
Czy chcesz dokupić Zbiór Dobrych Praktyk?
(koszt 59,00 zł)
Zbiór dobrych praktyk nie jest obowiązkowy, ale napewno podniesie poziom wiedzy przydatnej droniarzom. Przygotowaliśmy ten materiał specjalnie wybierając te zagadnienia, w tym procedury i manewry, które w naszej praktyce latania i wieloletnim doświadczeniu okazały się przydatne. Koszt jest nieduży, a materiał przydatny. My polecamy, ale to od Ciebie zależy, czy chcesz skorzystać odrazu z naszych doświadczeń, które pomogą Tobie uniknąć wielu niebezpiecznych i przykrych stytuacji, czy wolisz jednak zbierać tylko własne, z większym ryzykiem i niestety przez dłuższy czas. Masz pełną swobodę decyzji.
Czy chcesz dokupić praktykę z instruktorem do wykonania obowiązkowych ćwiczeń? (koszt 139,00 zł)Instruktor pokaże i wytłumaczy jak masz wykonać prawidłowo manewry i procedury w trakcie praktyki w trybie samokształcenia. Wyjaśni również użytą terminologię oraz praktyczne znaczenie tych ćwiczeń w trakcie latania dronem BSP. Opowie również o autentycznych przypadkach z życia, oparte na doświadczenia własncyh lub innych członków naszego zespołu. Jest to bardzo praktyczna i przydatna wiedza, którą nabywa się samemu tylko wraz z rosnąca ilością lotów, mnożącymi się nowymi sytuacjami, a trwa to miesiącami i latami. Dlatego warto skorzystać z tej możliwości. Wybór jednak należy do Ciebie.
Życzymy powodzenia na egzaminie. Z przyjemniścią wystawimy dokumenty po pozytywnym zaliczeniu.